Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

1 1 20170906 1353022697W poniedziałek rano w naszym przedszkolu zrobiło się wesoło i gwarnie. Wszystkie dzieci cieszyły się na spotkanie z rówieśnikami i swoimi Paniami.

Szczególnie zadowolone były najstarsze przedszkolaki, które opuściły parter przeznaczony dla „maluszków” i znalazły się na piętrze dla „starszaków”. Stało się tak dzięki staraniom Pana Wójta Jerzego Izydorskiego, wsparciu Rady Gminy i Dyrektora Szkoły Podstawowej Pana Andrzeja Polaszka. Przedszkole nasze pozyskało dawno oczekiwaną przestrzeń na pierwszym piętrze, tj. trzy sale dydaktyczne, dwie łazienki, pokój terapeutyczny i zaplecza. Natomiast na parterze dawną salę dydaktyczną przekształcono w salę do zabaw ruchowo-muzycznych.

W grupach „maluszków” było trochę płaczu i śmiechu przez łzy. Chociaż dla większości rozstanie z rodzicami okazało się trudne, dzieci zaklimatyzowały się w poznanych podczas spotkań adaptacyjnych salach. Uśmiech Pań, atrakcyjne zabawki oraz domowa atmosfera uspokoiły brzdąców, wzbudzając w nich poczucie bezpieczeństwa oraz chęć bycia prawdziwym przedszkolakiem.

Na nowy rok szkolny wszystkich dzieciom życzymy uśmiechu i ciekawych przeżyć,

a rodzicom szybkiego zakończenia procesu adaptacyjnego:)

Dyrektor i Pracownicy Przedszkola

>>> Galeria zdjęć <<<