Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

uroczystosc 2 20191114 13717628308 listopada br. obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji zebrały się wszystkie grupy przedszkolaków, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla nas, Polaków, dzień. Uroczystość była podsumowaniem tygodnia patriotycznego, którego celem było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych.

W czasie występu dzieci zaprezentowały pieśni i wiersze patriotyczne opowiadające o historii Polski, a także tłumaczące sens współczesnej polskości i namawiające do dostrzegania piękna Ojczyzny. Dumnie odśpiewały polski hymn: „Mazurek Dąbrowskiego”.

Występ przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent, zostały nagrodzone gromkimi brawami przez zaproszonych gości i pracowników przedszkola.

Wiele ciepłych słów padło z ust p. Ireny Świtalskiej, emerytowanej nauczycielki. Wraz z podziękowaniem za kultywowanie postaw patriotycznych i włożony wkład pracy w organizację uroczystości, nauczyciele i personel pomocniczy otrzymali od przewodniczącej Rady Rodziców, p. Adrianny Sołtysiak, pamiątkowe dyplomy.

Święto Niepodległości stało się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Patriotów”.

Greta Monika Szelągowska

 

>>>  Galeria zdjęć <<<

Podziękowanie

Dnia 8 listopada 2019 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Niepodległości.

W ramach świętowania wszystkie grupy dzieci zaprezentowały wspaniałe występy.

Mali Polacy zaśpiewały pieśni patriotyczne i wypowiedziały piękne wiersze.

Dziękujemy paniom wychowawczyniom

za trud włożony w przygotowanie i naukę dzieci, oraz za wpajanie dzieciom wiedzy o naszym kraju.

Dziękujemy również paniom, które wspierają wychowawczynie, angażując się z każdą najmniejszą pomocą.

Dzieciom dziękujemy za piękne występy, w które włożyły tyle serca i ciepła w każde wypowiedziane słowo.

Mali Patrioci – Małe Serduszka.

A tak wielkie osiągnięcia.

W imieniu Rady Rodziców

Przewodnicząca Adrianna Sołtysiak