Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

1102b2019 7 20190213 1241090689W ramach akcji „Dokarmiamy zwierzęta leśne”, 11 lutego br. dzieci z naszego przedszkola pojechały na wycieczkę do lasu., której celem było uwrażliwienie dzieci na potrzeby zwierząt leśnych zimą. Dzięki życzliwości rodziców i dzieci udało się zebrać dużą ilość smakołyków dla leśnych przyjaciół. Udaliśmy się do lasu z torbami pełnymi warzyw, owoców, ziarna i innych przysmaków przyniesionych wcześniej do przedszkola. W lesie czekał na nas Pan leśniczy – Marcin Dojlitko oraz Pan Marek Okuniewski. Po wysłuchaniu interesujących opowieści o lesie i jego mieszkańcach oraz o konieczności dokarmiania ich w okresie zimowym, przedszkolaki przeszły do paśnika, by rozrzucić karmę. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem układali przywiezione przysmaki. Na zakończenie dzieci zostały poczęstowane przez Pana leśniczego słodkościami. Bogatsi o nowe doświadczenia i pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Panu leśniczemu za ciepłe przyjęcie naszych przedszkolaków.

Monika Szelągowska

>>> Galeria zdjęć <<<