Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

1 września 2020 r. wracamy do szkoły. Od tego dnia decyzją Rady Gminy Osięciny, Szkoła Podstawowa i Przedszkole zostały połączone, a nowa placówka nazywać się będzie - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Osięcinach. W budynku podstawówki uczyć się będą przedszkolaki i uczniowie klas I-III. W budynku gimnazjum klasy IV-VIII.
Rozpoczęcie roku szkolnego będzie miało inny przebieg, jak w latach poprzednich. Autobusy przywiozą Was drodzy uczniowie, tak jak w latach ubiegłych. Do autobusu wsiadamy mając na twarzy maseczkę, która zakrywa nos i usta, a opiekunowie będą spryskiwali Wam dłonie środkiem dezynfekującym. Autokary zatrzymają się w pobliżu kościoła, w którym o godzinie 8.00 odbędzie się Msza Święta, a następnie odjadą na parking szkolny.
W szkole spotkamy się o godzinie 9.00. Nie będzie wspólnego spotkania dla całej społeczności. Każdy spotka się w klasie ze swoimi koleżankami i kolegami oraz z wychowawcą. Bardzo proszę o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, a w szczególności nie gromadzenie się przed szkołą, zakrycie twarzy maseczką i dezynfekcję rąk przy wejściu.
Szczegółowa procedura funkcjonowania Zespołu Szkolno - Przedszkolnego stanowi załącznik do tego artykułu.

Dyrektor Andrzej Polaszek

Załącznik 1